Tlen7 Settings Backup - prezentacja

Program Tlen 7 Settings Backup służy do tworzenia / przywracania kopii zapasowej następujących elementów ustawień komunikatora Tlen.pl w wersji 7 wchodzących w skład profilu użytkownika:

- ustawień głównych,Tlen7 Setting Backup 1.0.0.10
- ustawień wtyczek,
- ustawień kont,
- ustawień listy kontaktów dla kont,
- archiwum rozmów,
- filtrów listy kontaktów,
- awatarów,
- skórek,
- wtyczek

Program pozwala wybrać który profil w komunikatorze należy eksportować / importować, lub w przypadku pozostawienia tego pola pustym eksportuje / importuje wszystkie profile.

Wykorzystując program można podawać w ścieżkach spacje. Mogą one być zarówno w ścieżce do ustawień Tlenu, jak i w ścieżce do pliku kopii zapasowej

PROGRAM AUTOMATYCZNIE ZNAJDUJE MIEJSCE PRZECHOWYWANIA USTAWIEŃ TLENU

Program wymaga podania ścieżki do katalogu instalacyjnego Tlenu, celem odczytania z ewentualnego pliku conf.ini zawierającego niestandardową ścieżkę do miejsce przechowywania profili Tlenu.

Program pozwala wybrać jakie elementy z powyższych wypunktowanych, mieszczące się w profilu, zostaną wyeksportowane / zaimportowane.
Przy czym można wybrać, o ile znajduje się to w pliku kopii zapasowej utworzonym przez użytkownika, inny zestaw elementów podczas importu.
Czyli np. wyeksportowaliśmy z profilu zuzia : archiwum rozmów, ustawienia kont, ustawienia wtyczek, ustawienia główne, tworząc plik kopii zapasowej zuzia.zip i teraz możemy zaimportować np. tylko archiwum i ustawienia główne jeśli chcemy czy inna dowolną konfigurację ustawień, pod warunkiem, że istnieje ona w pliku kopii zapasowej zuzia.zip.

Program eksportuje dane profili do archiwum zip, o wybranej przez użytkownika nazwie.

Ścieżka do katalogów profili oraz backupu może zawierać spacje, od wersji 1.0.0.4, nie stanowi to problemu.


\Program zawiera narzędzie auto aktualizacji wymagające połączenia z internetem do swojego działania, aby pobrać plik kontroli wersji i ewentualne aktualizacje

POBIERZ Tlen7 Settings Backup v. 1.0.0.10

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL