Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Wishes Sender Plugin 0.0.4

Siedząc sobie i pisząc zupełnie coś innego, zerknąłem na kod wtyczki Wishes Sender Plugin i postanowiłem w parę chwil zrobić to, co już planowałem od jakiegoś czasu. A mianowicie dodać obsługę Tlenowego sygnału "APP_QUITING" .. i tak oto powstała wersja 0.0.4 wtyczki, różniąca się tym od poprzednich, że podczas zamykania Tlenu ta nowa wersja usuwa modyfikacje wprowadzone przez wtyczkę (jeśli są zaznaczone odpowiednie opcje w ustawieniach wtyczki).

Niby nic, ale jednak w sytuacji kiedy ktoś ma po klika równolegle zainstalowanych wersji komunikatora Tlen 7 na tym samym komputerze, używa starszych wersji wtyczki i np. na wersji xy1 ma wgrana ta wtyczkę, a w wersji xy2 nie, to wtedy kiedy na wersji z wtyczką, wtyczka znajdzie solenizantów i ich oznaczy, po czym użytkownik wyłączy Tlen i uruchomi Tlenu wersję, która tej wtyczki nie posiada, nawet za tydzień :D, to solenizanci sprzed tygodnia wciąż będą oznaczeni jako "*DZIS MA URODZINY" .. :D. Nowa wersja wtyczki zawiera rozwiązani tego problemu.

Przy czym ten problem występuje, tylko w sytuacji kiedy, na jednej kopii Tlenu jest ta wtyczka, a na drugiej nie. Wtyczka bowiem przy każdej zmianie daty sprawdza, czy oznaczeni już solenizanci, dalej maja urodziny, jeśli nie, to usuwa oznaczenie, pod warunkiem, że jest wgrana w danej kopii Tlenu.

Tak więc zasięg tego problemu jest niewielki, lecz mimo to, w ramach większych i mniejszych prac nad wtyczką, musiało to być zrobione.

Zatem zapraszam niniejszym do pobierania nowej wersji wtyczki.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL