Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Ciąg dalszy prac nad nową wersją Biblioteki Filmów

Zdecydowałem się napisać trochę o prowadzonych przeze mnie pracach nad nową wersją Biblioteki Filmów, roboczo oznaczonej jako 1.0.2.0, które trwają już od jakiegoś czasu i posuwają się do przodu cały czas.

Mianowicie, pracuję nad tym , aby program korzystał ze swojej własnej bazy danych, nie zaś z zewnętrznego silnika jak w poprzednim artykule napisałem - MS SQL Server Compact edition. Wymaga to przeprojektowania kilku rzeczy. Zastanawiam się nad wprowadzeniem obsługi profili użytkowników w programie, lecz jest to raczej cel na dalsze wersje. Trwają też prace nad konwerterem bazy danych z Firebirda do mojego własnego formatu. Wprowadziłem też kilka usprawnień w interfejsie aplikacji : m. in. rozwijane pola combo w miejsce pól Gatunek oraz Rodzaj nośnika (zakładka Dane o egzemplarzu) a także dodatkowe pole zawierające miejsce na oryginalny tytuł filmu, zaraz pod polem Tytuł.

Za jakiś czas opublikuję więcej informacji.
PHP-Fusion PL