Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Biblioteka Filmów NET, MK Games Catalogue NET - dalsze plany

Po opublikowaniu na licencji open source dwóch moich programów do katalogowania filmów i gier, w starszych wersjach, planuję dalej wspierać ich rozwój w wersji płatnej wzbogaconej o nowe niedostepne jako open source funkcjonalności, jednocześnie publikując opcjonalne, płatne dodatki dla chętnych wzbogacić program nowymi funkcjonalnościami.

W planach jest również otwarcie sieciowej/webowej wersji (płatnej) opcjonalnej usługi pozwalającej zapisac swoja kolekcje filmów z wersji Windowsowej programu, poprzez przesłanie informacji o kolekcji filmów na moje serwery, w postaci backupu, ale też celem porówania swojej kolekcji z innymi kolekcjami - np. znajomych lub osób które równiez udostepniły swoje kolekcje do porównania z innymi, wypełniając stosowną zgodę.

W ten sposób Biblioteka Filmów NET ale tez MK Games Catalogue NET skorzystaja z dobrodziejstw internetu, oferując za opcjonalna, dodatkową opłatą pakiet nowych ekscytujących możliwości dla użytkowników programu.

 

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL