Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Aktualizacja planów przyszłych wersji dla Biblioteki Filmów NET

AKTUALIZACJA 2019 :

- obsługa filmweb.pl została z programu wycofana, tak jak i innych serwisów z których użytkownik mógł w zautomatyzowany sposób pobrać informacje o danych katalogowych filmów/ seriali
- powyższe jest spowodowane, brakiem czasu, z powodu obowiązków zawodowych, których mam coraz więcej oraz coraz krótszymi czasami aktualizacji html-a na stronach źródłowych, co wymuszało zmiany algorytmów, czasochłonne do testowania,
- aktualnie użytkownik chcąc pobrać informacje z dowlnego serwisu o filach, może  sobie sam dane katalogowe filmu skopiować i zapisać, na swój własny domowy użytek, tak samo jak stworzyć swoją własną kolekcję własnych zasobów o filmach, które uważa za godne tego. To się w programie nie zmieniło.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL