Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Nowa wersja programu do katalogowania filmów z Listopada i garść informacji nt. planu wydań

W Listopadzie wrzuciłem do Pobieralni nowa wersję mojego programu do katalogowania filmów, która inaczej niż to było dotychczas, nie jest dystrybuowana w postaci instalatora, ale w postaci archiwum *.zip, odchudzonego o instalatory NET Framework oraz starej wersji silnika baz danych używanych w poprzednich wersjach. Program obecnie używa Net Framework 4.6 oraz MS SQL Server 2016 Local DB (instalator tej wersji jest dołaczony do archiwum *.zip dla wygody użytkownika).

Poza tym w najnowszym patchu zawarłem troche poprawek na błędy związane z obsługa ścieżek w pewnych nietypowych sytuacjach, oraz odchudziłem program o narzędzie auto-aktualizacji.

Obecnie jeśli chcecie wiedzieć czy pojawiła się nowa wersja - zapraszam w tym celu na ta stronę. Przynajmniej na razie, dopóki nie wprowadzę zmian w procesie aktualizacji programu, które sa w toku.

W kwestii planu wydań - ze wzgędu na za mała ilość czasu, który mogłem wygospodarować na wprowadzanie modyfikacji do programu, opisanych na forum, wprowadzanie tych zmian zostało przesunięte na 2017 rok, co mam nadzieję nastąpi w końcu. Mowa o poprawkach, które miałem wprowadzić w 2016 roku.

Z planu wydań wyleciały 2 punkty i są to kreatory importu baz danych z wersji programu, które były stosunkowo mało rozpowszechnione i zostały wydane dobre kilka lat emu, a jedna z nich 10 lat temu prawie. Biorąc pod uwagę ilośc testów, które miałbym przeprowadzić, i fakt, że są ważniejsze zmiany jakie chcę wprowadzić, w ramach swojego wolnego czasu, nie miało sensu utrzymywanie tych pozycji dalej w planach.

PHP-Fusion PL