Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

MK Games Catalogue NET - aktualizacja wydana - lepsza integracja ze Steam.

W najnowszej wersji (1.0.6.17) programu do katalogowania gier komputerowych dodałem lepsza integracje ze Steam, posługując się Steam API do pobierania listy posiadanych gier publicznych profili. Należy wtym celu podać swoje SteamID, instrukcja znajduje się w dziale pomoc.

Usprawniłem też działanie listy wszystkich gier po prawej stronie okna głownego aplikacji - w tej chwili odświeża się ono tylko kiedy jest to na prawdę istotne dla zachowania integralności z bazą danych, nie zaś przy każdym skorzystaniu z przycisków nawigacji w oknie głównym, co często utrudniało dalsza nawigację za pomocą listy.

W najnowszej wersji MKGC NET znajduje sie tez kilka poprawek na mniejsze błędy, które znalazłem.

Zapraszam zatem do Pobieralni.

Pozdrawiam

Marcin Kałat

PHP-Fusion PL