Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Biblioteka Filmów NET 1.0.1.151 - aktualizacja wydana

Wersja 1.0.1.151 Biblioteki Filmów NET niesie ze sobą aktualizacje algorytmów pobierania danych o filmach ze strony filmweb.pl, co pozwala programowi znów prawidłowo pobierać dane z tego serwisu. Co więcej w programie zaimplementowałem usprawiony algorytm pobierania danych o obsadzie aktorskiej z filmwebu, który od tej wersji pobiera więcej informacji o aktorach. Konkretnie mam na myśli przypisanie poszczególnych aktorów do ról. Program pobiera nie tylko dane o najgłośniejszych rolach, ale kompletną obsade aktorską. Tak więc np. dla filmu pt. "Brudny Harry" również możemy sie dowiedzieć kto odtwarzał rolę kierowcy autobusu porwanego przez Skorpiona i wiele innych.

Standardowo program pobiera także okładkę i informacje o długości, kraju produkcji, dacie przemiry, opis filmu w wygodnym kreatorze pozwalającym wybrać kategorie danych do pobrania z filmweb.pl

Zapraszam do Pobieralni.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL