Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Biblioteka Filmów NET 1.0.1.123 nowa wersja wydana

W najnowszej aktualizacji wprowadziłem poprawki do mechanizmu tworzenia nowych rekordów w bazie danych, co pociągnęło za sobą konieczność kolejnej zmiany formatu, wewnętrznej struktury bazy danych. Oznacza to, że aby program mógł pracować z bazą danych trzeba ja utworzyć na nowo, co niestety jest dosyć niedogodne, lecz myślę, że to ostania taka rewolucja w tym programie - następne wydania powinny zawierać poprawki dalszych błędów, wprowadzone nowe funkcje. Program oczywiście dalej używa Microsoft SQL Server Compact Edition 3.5 SP2, nie zmieniałem silnika bazy danych i póki co nie zamierzam.

Do nastepnych moich celów jeśli chodzi o ten program należy poprawienie importu ze starego formatu bazy dancych (biblioteka Filmów) niektórych tabel, które nie importują się wcale lub niepoprawnie. Tabele obsada jest importowana jednak prawidłowo. Sprawa wymaga jeszcze testów i wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej. Więcej na forum poświęconym Bibliotece Filmów NET.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL