Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

MK Games Catalogue NET - nadchodzace poprawki

W najbliższym czasie planuję wydać pewną liczbe poprawek do programu MK Games Catalogue NET mających na celu przywrócić i poprawić stabilność aplikacji w związku z opisywaną już niedawno przeprowadzoną przez Microsoft za pomocą funkcji Windows Update aktualizacją zabezpieczeń MS Net Framework.

Na obecną chwilę użytkownicy programu MK Games Catalogue NET mogą pobrać z witryny Microsoftu zaktualizowane biblioteki redystrybucyjne MS SQL Server Compact Edition 3.5 SP 2 i zainstalować je na swoim systemie. W przypadku systemów 64 bitowych należy zainstalowac zarówno wersje 32 jak i 64 - bitową tych bibliotek, aby zapewnić bezawarynje działanie aplikacji - usuwa to problem z crashowaniem się aplikacji na niektórych systemach, podczas otwierania bazy danych. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że dlatego instalator tych bibliotek redystrybucyjnych nie został dołaczony do programu MK Games Catalogue NET, aby nie powiększać niepotrzebnie rozmiaru pliku instalacyjnego, a także dlatego bo używane przez program biblioteki znajduja się w katalogu programu w standardowej instalacji. Coś jednak Microsoft zmienił w najnowszej aktualizacji do MS NET Framework i obecnie na niektórych systemach operacynych program MK Games Catalogue NET wyświetla błąd. Problem jest znany na forach pomocy technicznej Microsoft. Zaproponowane przeze mnie doraźne rozwiąznie problemu, zostało przetestowane przeze mnie i na testowanych systemach działa.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL