Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Biblioteka Filmów 1.0.2.6 - nowa aktualizacja

W opublikowanej dzisiaj aktualizacji do programu Biblioteka Filmów wprowadziłem nastepujace zmiany :

- dodana opcja ładowania i zapisywania w bazie danych okładki filmu,

- program teraz przechowuje bazę danych w podkatalogu \default_db\ ,a okładki w podkatalogu \default_db\covers,  w katalogu programu,

- dodana opcja przeniesienia bazy danych do nowej lokalizacji j.w. po wykryciu istnienia bazy danych z poprzedniej wersji.

Ponadto poprawiłem szereg innych drobnych rzeczy, a związanych z ogólnie pojęta wygodą korzystania z programu. Ta wersja jest pierwszą, która wprowadza funkcję przechowywania bazy danych w wydzielonym katalogu. W przyszłości program będzie miał możliwość wybrania lokalizacji przechowywania bazy danych oraz dodania dowolnej liczby równoległych baz danych, a wszystko w ramach profili użytkowników windows, w katalogach Moje Dokumenty. Oczywiście program nie bedzie przechowywał ani swoich ustawień ani tym bardziej bazy danych w katalogach profili Windows, bowiem jak to zawsze w przypadku reinstalacji Windows bywa, użytkownicy zapominają zbackupowac dane.

BTW Ciekawy jestem kto pierwszy wpadł na pomysł, dosyć powszechny w dzisiejszych czasach, aby przechowywać dane aplikacji, szczególnie te najważniejsze dla danej aplikacji, w miejscu, które jest przez Windows formatowane przy każdej reinstalacji :D

 

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL